Hotel Albarracin - Альбаррасін
40.408068, -1.442412Загальний опис
3-зірковий чарівний Hotel Albarracin розташований близько до національного заповідника. До послуг гостей об'єкти відпочинку і великий сад. Місцеві визначні пам'ятки, зокрема Дім Хуліанети, розташовані на відстані 6 хвилин ходьби від цього комфортабельного готелю.
Розташування
Mar Nummus та Penas del Buitre знаходяться на відстані 14 хвилин ходьби, та в межах 10 хвилин їзди автомобілем від готелю.
Номери
У деяких номерах є власні ванні кімнати, а також безкоштовний Wi-Fi, диван і центральне опалення. Деякі з просторих номерів оформлені в в яскравих кольорах та мають панорамних вид на місто. У них є фен і туалетно-косметичні засоби, а також фен і банні рушники.
Харчування
Гості можуть насолодитися їжею у ресторані а-ля-карт La Brigadiera або випити у лаунж-барі.
Відпочинок та робота
Серед платних зручностей є басейн і шезлонги. Якщо ви ведете активний спосіб життя, вам сподобається, що тут пропонують піші прогулянки і їзду на велосипеді.
Номери та Доступність
-
Макс.:2 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко
-
Опалення
-
Макс.:2 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко1 Двоспальне ліжко
-
Окрема ванна кімната
-
Опалення
-
Макс.:4 гостя
-
Тип ліжка:2 Односпальні ліжка1 Двоспальне ліжко1 Двоспальне ліжко
-
Окрема ванна кімната
-
Опалення
Основна інформація про Hotel Albarracin
| 💵 Найнижча ціна за номер | 3140 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 300 м |
| 🗺️ Рейтинг розташування | 8.6 |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Hotel Albarracin
-
missingНаписав(-ла) відгук 28 січ
Местоположение отличное, а комната - очень удобная. Из нашего номера открывался потрясающий вид, и, по-видимому, королева София останавливалась в 1995 году прямо в этом же коридоре. Хотя мы и не смогли попасть в ее номер, но, похоже, что он был довольно милый. Бассейн был очень приятным в конце долгого, жаркого дня путешествий и довольно редкой особенностью Альбаррацина. От бассейна до основной части отеля - 70-80 ступенек, но звучит это хуже, чем есть на самом деле. Персонал был очень приятным и полезным.
В комнатах нет кондиционера. Было очень жарко, когда мы были там, и отсутствие кондиционера означало, что приходилось спать с слегка открытыми французскими окнами. Это не было большой проблемой - просто было немного неловко и, потому что наша комната выходила на главную дорогу, иногда было немного шумно.